неділя, 3 січня 2021 р.

КАНІКУЛИ! УРА!

 Перегляньте і пригадайте правила безпечної поведінки під час зимових канікул на сторінці "Безпека життєдіяльності"

середа, 30 грудня 2020 р.

З НОВИМ РОКОМ !

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ЩИРО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ! БАЖАЮ, ЩОБ НАСТУПНИЙ РІК ПРИНІС ВАМ СТІЛЬКИ РАДОСТІ, СКІЛЬКИ ДНІВ У РОЦІ, І ЩОБ КОЖЕН ДЕНЬ ДАРУВАВ УСМІШКУ І ЧАСТИНКУ ДОБРА. НЕХАЙ ВСЕ, ЩО ВИ ПЛАНУВАЛИ, ОБОВ'ЯЗКОВО, ЗБУДЕТЬСЯ, ВСЕ, ЩО ХОТІЛИ ПОЧАТИ, - ПОЧНЕТЬСЯ, А ЩО ХОТІЛИ ЗАКІНЧИТИ - ЗАКІНЧИТЬСЯ. ХАЙ СВІТЛЕ НОВОРІЧНЕ СВЯТО УВІЙДЕ У ВАШЕ ЖИТТЯ, ПРИНІСШИ З СОБОЮ ДОСТАТОК, ТЕПЛО РОДИННОГО ВОГНИЩА, ЗДОРОВ'Я ТА ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ.

СТВОРЕННЯ СВЯТКОВОГО ЛЕПБУКУ "РІЗДВО"

 Святковий передноворічний настрій у учнів нашого класу. Прикрашання ялинки, виготовлення новорічних прикрас, створили особливу святкову атмосферу. А створення лепбука "Різдво"допомогло учням краще ознайомитися із новорічними святами і звичаями, дізнатися, як зустрічають Новий рік і святкують Різдво не тільки у нашій країні, а й у інших країнах світу.


пʼятниця, 25 грудня 2020 р.

СКОРО НОВИЙ РІК!

У школі і у нашому класі вже панує святкова атмосфера, яка допомагає дітям полинути думками у новорічну казку....Ми всі сподіваємось на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання!


неділя, 13 грудня 2020 р.

"ДОБРО ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ"

У дружному колі, цікаво і весело у нас  пройшла  година спілкування на тему " Добро змінює життя". Через бесіду , ігри та ілюстрацію життєвих прикладів діти  намагалися  зрозуміти , що доброта – це те, без чого ми не можемо існувати, що у світі, наперекір усьому, перемагають закони співчуття, щирості та доброти. 

Тож, давайте робити добро і словом, і ділом постійно. Цим ми зігріємо людські душі, серця і вони від цього стануть щасливішими.


субота, 5 грудня 2020 р.

У ГОСТЯХ У КАЗКИ.

 Зустріч з казкою завжди є таємничою і неповторною... А доторкнутися до самої казки, показати її, виконати роль персонажу - чи не є мрія кожної дитини?
 Така мрія є і учнів нашого класу. Тому ми вирішили активно попрацювати для її здійснення. Побувавши акторами, учні отримали велике задоволення і приємні враження. Діти виконували ролі персонажів української народної казки "Рукавичка". 
Це ж так цікаво!